Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGT30TL60T3G
APTGT30TL60T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGT30TL60T3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGT30TL60T3G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD IGBT 600V 50A SP3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGT30TL60T3G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD IGBT 600V 50A SP3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4568 pcs Φύλλο δεδομένων APTGT30TL60T3G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 30A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP3
Σειρά - Ισχύς - Max 90W
Συσκευασία / υπόθεση SP3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 1.6nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Three Level Inverter 600V 50A 90W Chassis Mount SP3
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 50A