Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGT450DA60G
APTGT450DA60G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGT450DA60G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGT450DA60G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 550A 1750W SP6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGT450DA60G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 550A 1750W SP6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1017 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTGT450DA60G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 450A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP6
Σειρά - Ισχύς - Max 1750W
Συσκευασία / υπόθεση SP6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 37nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 550A 1750W Chassis Mount SP6 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 500µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 550A Διαμόρφωση Single