Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGF50A60T1G
APTGF50A60T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGF50A60T1G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGF50A60T1G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT MODULE NPT PHASE LEG SP1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGF50A60T1G Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 4383 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTGF50A60T1G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 50A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP1
Σειρά - Ισχύς - Max 250W
Συσκευασία / υπόθεση SP1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 2.2nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος NPT Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Half Bridge 600V 65A 250W Chassis Mount SP1
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 65A