Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGF50DH60T1G
APTGF50DH60T1G
APTGF50DH60T1G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGF50DH60T1G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGF50DH60T1G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT NPT BRIDGE 600V 65A SP1
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGF50DH60T1G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT NPT BRIDGE 600V 65A SP1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5366 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTGF50DH60T1G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 50A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP1
Σειρά - Ισχύς - Max 250W
Συσκευασία / υπόθεση SP1 Θερμοκρασία λειτουργίας -
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 2.2nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος NPT Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Asymmetrical Bridge 600V 65A 250W Chassis Mount SP1
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 65A