Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGF360U60D4G
APTGF360U60D4G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGF360U60D4G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGF360U60D4G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 450A 1560W D4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGF360U60D4G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 450A 1560W D4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4291 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTGF360U60D4G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 360A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D4
Σειρά - Ισχύς - Max 1560W
Συσκευασία / υπόθεση D4 Θερμοκρασία λειτουργίας -
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 17nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος NPT Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Single 600V 450A 1560W Chassis Mount D4
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 500µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 450A