LP5912Q1.5DRVTQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP5912Q1.5DRVTQ1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP5912Q1.5DRVTQ1
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 500MA 6WSON
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP5912Q1.5DRVTQ1 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 500MA 6WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66087 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-WSON (2x2)
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 80dB ~ 40db (100Hz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA 6-WSON (2x2)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 600µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 55µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Power Good, Soft Start