LP5912DRV33EVM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP5912DRV33EVM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP5912DRV33EVM
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή EVAL BOARD FOR LP5912
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
In Stock 1292 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP5912DRV33EVM Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή EVAL BOARD FOR LP5912 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 1292 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ανάπτυξη διοικητικών συμβουλίων, εξαρτήσεις, προγρ Τάσης - Έξοδος 3.3V
Τάση - Είσοδος 1.6 V ~ 6.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος LP5912
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
ρυθμιστής Τύπος Positive Fixed Αλλα ονόματα 296-44585
Λεπτομερής περιγραφή LP5912 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Τρέχουσες - εξόδου 500mA