LP5912Q2.8DRVRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP5912Q2.8DRVRQ1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP5912Q2.8DRVRQ1
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WSON
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP5912Q2.8DRVRQ1 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WSON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 113302 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.25V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-WSON (2x2)
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 80dB ~ 40db (100Hz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 296-44293-2
LP5912Q2.8DRVRQ1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-WSON (2x2) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 600µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 55µA Τρέχουσες - εξόδου 500mA