LP3891EMR-1.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3891EMR-1.5/NOPB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 800MA 8SO PWRPAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3891EMR-1.5/NOPB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 800MA 8SO PWRPAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5158 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.43V @ 800mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO PowerPad
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed