LP38859T-1.2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP38859T-1.2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP38859T-1.2
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5
Product parameter
Αριθμός μέρος LP38859T-1.2 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4802 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.45V @ 3A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-5
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-5 Formed Leads
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A TO-220-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8.5mA Τρέχουσες - εξόδου 3A