LP3891EMRX-1.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3891EMRX-1.8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP3891EMRX-1.8
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3891EMRX-1.8 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5627 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.43V @ 800mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO PowerPad
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-SO PowerPad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 8mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 30µA Τρέχουσες - εξόδου 800mA