LP3882EMR-1.2/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3882EMR-1.2/NOPB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.2V 1.5A 8SO PWRPAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs95 pcs190 pcs570 pcs1045 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3882EMR-1.2/NOPB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.2V 1.5A 8SO PWRPAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25150 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.32V @ 1.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO PowerPad
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα *LP3882EMR-1.2/NOPB
LP3882EMR12NOPB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A 8-SO PowerPad Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 8mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 30µA Τρέχουσες - εξόδου 1.5A