LP3881ESX-1.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3881ESX-1.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP3881ESX-1.5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3881ESX-1.5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4864 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.16V @ 800mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -