LP3881ES-1.2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3881ES-1.2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP3881ES-1.2
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.2V 800MA DDPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3881ES-1.2 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.2V 800MA DDPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5490 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.16V @ 800mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DDPAK/TO-263-5
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C