LP3882ES-1.2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3882ES-1.2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP3882ES-1.2
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.2V 1.5A DDPAK/TO263
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3882ES-1.2 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN 1.2V 1.5A DDPAK/TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4864 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.32V @ 1.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) -