Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFBMP5000202MX1
SFBMP5000202MX1
SFBMP5000202MX1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFBMP5000202MX1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFBMP5000202MX1
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 2000PF 500V AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος SFBMP5000202MX1 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 2000PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6139 pcs Φύλλο δεδομένων SFBMC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος M5x0.8
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Σειρά SFBM Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 44dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 2000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 2000pF