Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFBMP5000201MC1
SFBMP5000201MC1
SFBMP5000201MC1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFBMP5000201MC1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFBMP5000201MC1
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 200PF 500V AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος SFBMP5000201MC1 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 200PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4846 pcs Φύλλο δεδομένων SFBMC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος M5x0.8
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Σειρά SFBM Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 11dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 200pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 200pF