Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Τροφοδοσία μέσω πυκνωτές > SFBMP5000441MC0
SFBMP5000441MC0
SFBMP5000441MC0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SFBMP5000441MC0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SFBMP5000441MC0
Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 440PF 500V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SFBMP5000441MC0 Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 440PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5255 pcs Φύλλο δεδομένων SFBMC Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Μέγεθος νήματος M5x0.8
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Σειρά SFBM Ακροαματικότητα -
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής 20dB @ 100MHz Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 440pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 10A χωρητικότητα 440pF