M50-3140245
M50-3140245
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3140245 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3140245
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM SMT AU 2POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3140245 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM SMT AU 2POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 500VAC
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Σειρά Archer M50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 952-3590 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.134" (3.40mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Female Socket