M50-3131045
M50-3131045
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3131045 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3131045
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HEADER .050" 10POS SMD GOLD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs44 pcs132 pcs528 pcs
1012 pcs5016 pcs10032 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3131045 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN HEADER .050" 10POS SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 500VAC
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Σειρά Archer M50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 952-3588
M50-3131045-ND
Q10604762
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 3.1mm, 3.6mm, 3.8mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.079" (2.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Female Socket