M50-3131045R
M50-3131045R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M50-3131045R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M50-3131045R
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM SMT AU 10POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M50-3131045R Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1.27MM SMT AU 10POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 500VAC
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
Σειρά Archer M50 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Αλλα ονόματα 952-3924-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 3.1mm, 3.6mm, 3.8mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.079" (2.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Pick and Place
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Female Socket