Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > M40-1201500
M40-1201500
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M40-1201500 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M40-1201500
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1MM DUAL 30POS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M40-1201500 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή CONN RCPT 1MM DUAL 30POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 306412 pcs Φύλλο δεδομένων M40-120xx00 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά M40
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 952-3899
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 30
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.039" (1.00mm)
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Καταγγελία Επικοινωνία Crimp
Τύπος υποδοχής Receptacle Χρώμα White
Σχετικά προϊόντα
M40-30 Image
  • Μέρος#:M40-30
  • Κατασκευαστές:Orion Fans
  • Περιγραφή:40MM FAN FILTER MEDIA 30PPM