Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > M40-1100700
M40-1100700
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M40-1100700 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M40-1100700
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M40-1100700 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 358643 pcs Φύλλο δεδομένων M40-110 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά M40
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 7 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.039" (1.00mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket