Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα - θήκες > M40-1100800
M40-1100800
M40-1100800
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M40-1100800 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M40-1100800
Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος M40-1100800 Κατασκευαστής Harwin
Περιγραφή 1.00MM PITCH SIL CRIMP HOUSING Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 387437 pcs Φύλλο δεδομένων M40-110 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Σειρά M40
σειρά Απόσταση - Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 952-3038
M40-1100800-ND
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 8
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.039" (1.00mm)