Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > EADCT056BA2
EADCT056BA2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EADCT056BA2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EADCT056BA2
Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή THRU-HOLE 7-SEGMENT BLU
(σε δολάρια ΗΠΑ)
39 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EADCT056BA2 Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 63111 pcs Φύλλο δεδομένων EADCT056BA2
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 468nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.3V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 110mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-DIP (0.600", 15.24mm)
Αλλα ονόματα D104000195 Αριθμός χαρακτήρων 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 17.6mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Blue 7-Segment 3 Character Common Anode 3.3V 20mA 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm) Τρέχουσες - Test 20mA