Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > EADCS056GA4
EADCS056GA4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EADCS056GA4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EADCS056GA4
Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EADCS056GA4 Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 134421 pcs Φύλλο δεδομένων EADCS056GA4
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 575nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" H x 0.492" W x 0.315" D (19.00mm x 12.50mm x 8.00mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 60mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Αριθμός χαρακτήρων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Αξιολόγηση 8.9mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.492" W x 0.315" D (19.00mm x 12.50mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Τρέχουσες - Test 20mA κοινή Pin Common Anode