Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LED χαρακτήρα και αριθμητικό > EADCT036GA1
EADCT036GA1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EADCT036GA1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EADCT036GA1
Κατασκευαστής Everlight Electronics
Περιγραφή THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
66 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος EADCT036GA1 Κατασκευαστής Everlight Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 99058 pcs Φύλλο δεδομένων EADCT036GA1
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Μήκος κύματος - Peak 575nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.555" H x 0.890" W x 0.283" D (14.10mm x 22.60mm x 7.20mm)
Σειρά - Έκλυση ενέργειας (Max) 60mW
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads
Αλλα ονόματα D104000197 Αριθμός χαρακτήρων 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 3.2mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.36" (9.14mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 3 Character Common Cathode 2V 20mA 0.555" H x 0.890" W x 0.283" D (14.10mm x 22.60mm x 7.20mm) 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads Τρέχουσες - Test 20mA