Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B78108T3101K
B78108T3101K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B78108T3101K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B78108T3101K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 100NH 1.12A 130 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B78108T3101K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 100NH 1.12A 130 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5270 pcs Φύλλο δεδομένων B78108T, B78148T Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά MCC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25.2MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα B78108T3101K000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz
Επαγωγή 100nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 600MHz Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Wirewound Inductor 1.12A 130 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.12A