Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B78108T1682K009
B78108T1682K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B78108T1682K009 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B78108T1682K009
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B78108T1682K009 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS