Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B78108T1823K000
B78108T1823K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B78108T1823K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B78108T1823K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 82UH 90MA 11.5 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B78108T1823K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 82UH 90MA 11.5 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5044 pcs Φύλλο δεδομένων B78108T, B78148T Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά MCC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 2.52MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)