Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43634B5477M000
B43634B5477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43634B5477M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43634B5477M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43634B5477M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13409 pcs Φύλλο δεδομένων B43634 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά B43634
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.7A @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα B43634B5477M
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Ισόβια @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 240 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 240 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose