Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43634A5567M000
B43634A5567M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43634A5567M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43634A5567M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP-IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 14708 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
320 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43634A5567M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14708 pcs Φύλλο δεδομένων B43634 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά B43634
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.23A @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Αλλα ονόματα B43634A5567M
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks Ισόβια @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 200 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 560µF εφαρμογές General Purpose