Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43634B5227M002
B43634B5227M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43634B5227M002 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43634B5227M002
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43634B5227M002 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31653 pcs Φύλλο δεδομένων B43634 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά B43634
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.57A @ 100Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 7A @ 10kHz