Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32774D8305K189
B32774D8305K189
B32774D8305K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32774D8305K189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32774D8305K189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3UF 10% 800VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32774D8305K189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3UF 10% 800VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62607 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 800V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Σειρά B32774 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.827" (21.00mm)
Χαρακτηριστικά Long Life ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 24.8 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 3µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 3µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering