Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32774D4505K000
B32774D4505K000
B32774D4505K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32774D4505K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32774D4505K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 5UF 10% 450VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32774D4505K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 5UF 10% 450VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63564 pcs Φύλλο δεδομένων B32774,76,78 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 450V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)