Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32774P7475K000
B32774P7475K000
B32774P7475K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32774P7475K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32774P7475K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 700VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32774P7475K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4.7UF 10% 700VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68776 pcs Φύλλο δεδομένων B32774P, 76P, 78P Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 700V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.240" L x 0.748" W (31.50mm x 19.00mm)
Σειρά B32774P Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-75569
B32774P7475K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.181" (30.00mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6.9 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 4.7µF