Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32641B0103J
B32641B0103J
B32641B0103J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32641B0103J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32641B0103J
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32641B0103J Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 313283 pcs Φύλλο δεδομένων B32641B,B32642B Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)