Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32632B7272J189
B32632B7272J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32632B7272J189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32632B7272J189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32632B7272J189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4975 pcs Φύλλο δεδομένων B32632-34 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1250V (1.25kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 450V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Σειρά B32632
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2700pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 2700pF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT