Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32632A7472K
B32632A7472K
B32632A7472K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32632A7472K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32632A7472K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 1.25KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32632A7472K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 1.25KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74219 pcs Φύλλο δεδομένων B32632-34 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1250V (1.25kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 450V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" L x 0.276" W (19.00mm x 7.00mm)
Σειρά B32632 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-3926 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 4700pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 4700pF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT