Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32537B8335K
B32537B8335K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32537B8335K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32537B8335K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B32537B8335K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3988 pcs Φύλλο δεδομένων B32537 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.012" Dia x 1.339" L (25.70mm x 34.00mm)
Σειρά B32537 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα B32537B8335K000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές -