Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32537B5155K
B32537B5155K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32537B5155K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32537B5155K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 10% 50VDC AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B32537B5155K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1.5UF 10% 50VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5829 pcs Φύλλο δεδομένων B32537 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 50V
Τάση Αξιολόγηση - AC 20V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" Dia x 0.728" L (7.40mm x 18.50mm)
Σειρά B32537 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα B32537B5155K000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Film Capacitor 20V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
χωρητικότητα 1.5µF εφαρμογές -