Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32537B8334K
B32537B8334K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32537B8334K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32537B8334K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B32537B8334K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4724 pcs Φύλλο δεδομένων B32537 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 0.827" L (12.70mm x 21.00mm)
Σειρά B32537 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα B32537B8334K000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
χωρητικότητα 0.33µF εφαρμογές -