Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32520C3154J000
B32520C3154J000
B32520C3154J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32520C3154J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32520C3154J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32520C3154J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 306715 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC 160V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Σειρά B32520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-1199
B32520C3154J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.15µF