Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32520C3104M289
B32520C3104M289
B32520C3104M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32520C3104M289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32520C3104M289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 20% 250VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32520C3104M289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 20% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 587835 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC 160V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Σειρά B32520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression