Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32520C3153J
B32520C3153J
B32520C3153J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32520C3153J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32520C3153J
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32520C3153J Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5332 pcs Φύλλο δεδομένων B32520 - 32529 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 250V
Τάση Αξιολόγηση - AC 160V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Σειρά B32520 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-1181
B32520C3153J000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression