S24SE15001PDFA
S24SE15001PDFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S24SE15001PDFA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S24SE15001PDFA
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 20W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs30 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S24SE15001PDFA Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3196 pcs Φύλλο δεδομένων S24SE, S24DE Series 20W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάσης - Απομόνωση 1.6kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Σειρά S24SE
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Αλλα ονόματα 941-1612
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, UVLO Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 36V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.33A