S24SE12002PDFH
S24SE12002PDFH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S24SE12002PDFH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S24SE12002PDFH
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 20W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S24SE12002PDFH Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2762 pcs Φύλλο δεδομένων S24SE, S24DE Series 20W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm) Σειρά S24SE
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 941-1818 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.67A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High