S24SE150R6PDFH
S24SE150R6PDFH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S24SE150R6PDFH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S24SE150R6PDFH
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 10W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S24SE150R6PDFH Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή DC DC CONVERTER 15V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3077 pcs Φύλλο δεδομένων S24SE, S24DE Series 10W
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 15V Τάσης - Απομόνωση 1.6kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00" L x 1.00" W x 0.66" H (25.4mm x 25.4mm x 16.8mm) Σειρά S24SE
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 87% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 15V 670mA 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 670mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High