Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > H12WD48125K-10
H12WD48125K-10
H12WD48125K-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά H12WD48125K-10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος H12WD48125K-10
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 905 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος H12WD48125K-10 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 905 pcs Φύλλο δεδομένων H12WD Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 660V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά H12WD
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου AC Αλλα ονόματα CC2342
H12WD48125K-10-ND
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Τρέχουσα φορτίο 125A
Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:H12D4890K-10
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Περιγραφή:SOLID STATE RELAY 48-530 VAC
  • Σε απόθεμα:963
H12WD48125 Image
  • Μέρος#:H12WD48125