Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > H12WD48110
H12WD48110
H12WD48110
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά H12WD48110 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος H12WD48110
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 898 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος H12WD48110 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 660V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά H12WD
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου AC, Zero Cross τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Τρέχουσα φορτίο 110A
Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
H12WD48110-10 Image
  • Μέρος#:H12WD48110-10
  • Κατασκευαστές:Crydom